Ubytování, windsurfing, surfing ... - TENERIFE SURF

Ubytování, windsurfing, surfing …

Podle zpráv z domova začíná pomalu a jistě takový to hnusný období.. kromě těch, kteří mají to štěstí a žijí někde na horách, si zbytek lidí přeje, aby už bylo zase jaro. A já byl ještě nedávno jeden z nich. Možná jsem byl ten úplně nejvíc vydepkařenej člověk, kterýmu se zdáli český podzim se zimou nekonečný. Ale povedlo se a mám před sebou další příjemnou zimu na Kanárech, na kterou se fakt těším.

V pořadí třetí září, který jsem na Tenerife strávil zase mile překvapilo. Navzdory statistikám o “záříjové mimosezóně” zase bušilo. A jako bonus- nikdo na vodě. Konečně prostor na trénování.

PRO TY, KDO NÁS CHTĚJÍ NAVŠTÍVIT

Tenerife se v zimě stává útočištěm odpůrců deště a mrazů, proto apartmány rychle mizí. Většinu naší nabídky si můžete prohlídnout na webu zde nebo pošlete konkrétní dotaz a požadavky na info@tenerifesurf.cz . Nabízíme ubytování pro 2-6 osob. Při rezervaci s dostatečným předstihem můžete bydlet fakt za pár éček.

LEKCE WINDSURFINGU v českém jazyce

Učíme od úplných začátečníků až po pokročilé jezdce.

Každý, kdo chce začít, zlepšit se nebo se něco nového naučit je vítán.  Ať už jde o trimování plachty, nastavení délky uvazků, nastavení poutek na freeride a vlny, naučit se  halsu, zlepšit techniku jízdy, dostat své skoky pod kontrolu, zapracovat na waveridingu (pro který jsou tady parádní podmínky během zimy i léta), napiště nám.  Windsurfingové kempy nejsou vzhledem k teplotám a dobrým větrným podmínkám termínově limitované.

 

LEKCE SURFOVÁNÍ v českém jazyce

Učíme od úplných začátečníků až po pokročilé jezdce. Vybíráme z několika surfových spotů po celém ostrově. Místo a čas surfových lekcí volíme podle předpovědi vln a vašich zkušeností.