Recenze -

Recenze

Jak hodnotí pobyt na Tenerife naši klienti

Mili a Štěpec 
∗∗∗∗∗

Tenerife, Červenec 2018, El Médano

Jelikož já ani manžel nejsme žádní plážoví povaleči, jeli jsme na Tenerife s tím, že to bude aktivní dovolená. Proto jsme dopředu zjišťovali, čím se dá na ostrově zabavit 🙂 ...už dlouho jsme chtěli vyzkoušet právě surf a když jsme navíc objevili českého instruktora, tak to byla jasná volba.
Hned po prvním kontaktování jsme tušili, že jsme narazili správně a první setkání nám to jen potvrdilo.
Ze začátku nám Tom vše parádně vysvětlil a ve vodě se nám věnoval na 101% od prvního do posledního dne s neuvěřitelnou trpělivostí.
Tome, ještě jednou moc děkujeme a na prosinec nám objednej pořádný vlny, protože za tebou opět vyrazíme ...a věříme, že ne naposledy 😉

Filip
∗∗∗∗∗

Tenerife, Květen 2018, El Médano 

Děkuji za 4 super dny na vlnách na surfu. Poprvé jsem na tom stál a 3-4 den už jsem sjížděl i větší vlny. Tomáš je velmi dobrý učitel, pohodář a hlavně trpělivivý ve vysvětlování častých chyb.  bigUp

Michal
∗∗∗∗∗

Tenerife, Červen 2018, El Médano 

Nejvíc pohodový instruktor, který měl z našeho prvního surfování stejnou radost jako my!
Opravdu to dělá s radostí a my si to užili a sjeli svou první vlnu. Životní zážitek!

Tom Crow
∗∗∗∗∗

Tenerife, Červen 2018, El Médano 

Super ubytování za skvělou cenu, navrch nám Jana s Tomášem přidali spoustu praktických rad. A ač s manželkou nejsme moc na vodní sporty, úvodní lekce surfingu nás nadchla, takže příště víme, kde v tom pokračovat . Děkujeme.

Pavlína Divínová
∗∗∗∗∗

Bylo to víc než parádní!!! Tomáš je prostě skvělý instruktor, který dokáže každého podpořit a neskutečně si to užít! Nemůžu nic jiného než doporučit!

Petr a Naďa 
∗∗∗∗∗

Tenerife Leden 2017, La Tejita

Jana zařídila skvělé ubytování, Tomáš půjčení windsurfingu. Apartmán, ve kterém jsme bydleli - tak si představuji byt, ve kterém bych chtěl žít. K tomu skvělá pirátská hospůdka nedaleko, špičkový materiál v půjčovně..... Jako bonus doporučuji výlet k hoře Teide a Loro Park, kde předvádějí kosatky neuvěřitelné kousky. Za mne a manželku jsme díky Janě a Tomovi zažili pětihvězdičkovou dovolenou.

Standa, Verča a Stáník 
∗∗∗∗∗

Tenerife 15.12.2016 - 15.1.2017, 15.12. 2017 - do 15.01. 2018, La Tejita

Naše druhá vánoční (doufejme tradiční) návštěva probíhala ve stejném termínu jako minulý rok - prosinec a leden. Letos to bylo opravdu rychlé a jednoznačné rozhodnutí, že se opět vrátíme na místo činu, a to na ostrov Tenerife. Po loňské návštěvě ostrova, který nás nezklamal, hlavně co se týče povětrnostních podmínek pro windsurfing a surfing, to byla jasná volba. Oslovili jsme již naše kamarády domorodce Janu s Tomášem, kteří nám zajistili ubytování - bydleli jsme asi 3 km od El Medana, který je středem windsurfingu a surfingu, pak následovaly letenky, zamluvení auta a domácí příprava.
Stručný přehled windsurfingových podmínek:
Po vyhodnocení loňského roku jsem zvolil plachty 5,3 a 4,5, prkna 100l a 80l.
Pro 13 letého syna to byla plachta 3,0 a 3,7, prkno 75l.
Co se týká statistiky dní na vodě, tak ze 30 dní, 23 na vodě. Jezdili jsem hlavně
na Cabezo, na La Tejitu a do Las Americas.

Ostrov nenabízí jenom vítr, ale i pěkný vlny, kterých si užíval hlavně náš syn.
Výuky na surfu se chopil Tomáš a za to mu patří dík. A abych nebyl sobec na vodě, vyčlenil jsem chvilky pro turistiku s manželkou a synem. Hory na Tenerife jsou krásné. Doporučuji navštívit pohoří Teno - obzvlášť potom stezku roklinou Masca, sopku El Teide, nebo sever ostrova. Děkujeme našim průvodcům Janě a Tomášovi, že nás seznámili s ostrovem, který se stal srdeční záležitostí. Těšíme se na opětovné setkání, příjemné večerní povídání už i s jedním človíčkem navíc, a nesmíme zapomenout na Snickrse "sejreček bude".

Jirka a Pája 
∗∗∗∗∗

Tenerife Říjen 2016, Listopad 2017, Leden 2018, El Médano

Asi před rokem jsem dostal nápad, ve svých více jak 50 letech, naučit se windsurfovat. Nápad přišel na podzim. Vzhledem k mé pověstné netrpělivosti jsem začal hned zjišťovat, kam co nejdříve za windsurfingem do tepla. Na řadu přišel kámoš Google. Právě tam jsem narazil na web Tomáše a Jany. Jana pomohla s ubytkem a logistikou .... to klaplo na AA1. Tom se potom postaral o můj první krok, respektive krůček, na windsurfovém prkně. Od té doby se vracíme pravidelně, musím říct, že je to čím dál lepší...Hlavně mé pokroky s Tomem na lekcích WS jsou pro mě zásadní. Ono to nevypadá, ale každá sebemenší rada a fígl mi ušetřila spoustu času samostudia.  Závěrem doporučuji všem, co nehledají hotely, přeplněné pláže, konzum atd. El Médano a okolí je stále ještě panenské a nekomerční .... a to je to, co nám oboum vyhovuje.

 

Zuzka a Jirka 
∗∗∗∗∗

Tenerife Září 2017, La Tejita

Dlouho jsme vymýšleli, kam vyrazit do tepla s malým dítětem. Prioritou byly písečné pláže, aby si náš špunt (2,5 roku) užil své oblíbené vrtání v písku do syta. Nechtěli jsme do resortu, kde je moc lidí a určená strava.
Rádi zkoušíme místní restaurace a speciality. Jana s Tomášem nám doporučili první dva týdny v září na jihu Tenerifu a musím říct, že se přesně trefili do toho, co jsme hledali. Poradili nám také s výběrem letenek, autopůjčovny a výletů, což nám ušetřilo hodně času a nakonec i peněz. Děkujeme 🙂  Ubytováním jsme byli velmi mile překvapeni. Celý apartmán byl krásný a čistý, ze všeho nejlepší byla ale terasa s výhledem do zahrady a na oceán, kde jsme každé ráno snídali. Z ubytování je to blízko na pláž, do kavárny i do supermarketu. Manžel si velmi oblíbil pirátský bar na pláži, kde kromě výborné kávy a točeného piva i skvěle vaří. Dovolenou jsme si užili a rádi se zase vrátíme...snad už letos v září!

 

Lucka a Lukáš 
∗∗∗∗∗

Tenerife Prosinec 2017, El Médano

Pecka! Každý by měl surfování zkusit! Super trpělivý a sympatický instruktor jako bonus 😉 . Člověk se u toho i dost nasměje. 

 

Matúš
∗∗∗∗∗

Tenerife Listopad 2017, Leden 2018, La Tejita

Absolovoval som s Tomášom 7-denní windsurfingový kurz a 6-denní surfový kurz a z oboch som nadšený! Tomáš je super učiteľ, začiatočníkom vie veľmi dobre pomôcť a odstrániť dôležité chyby a má veľkú trzpezliovsť
Taktiež dobrý výber lokality a sledovanie počasia! Oba športy som sa na túto krátku dobu naučil dosť dobre a hrozne ma bavia, takže sa určite znova vrátim.

Vďaka pekne!

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_2c0

 

Adam a spol.
∗∗∗∗∗

Tenerife Listopad 2016, Listopad 2017, El Médano

Parádní dovolená. 5-ti denní surfový kurz, absolutní paráda a naučil jsem se mega jezdit na Surfu!!! Jako bonus Pařez je mega Borec!!! 😀