Tenerifesurf | Surfování

Surfing

 

 

Vítejte na Hawaii Evropy! Teplé počasí, příjemné prostředí, skvělé vlny po celý rok!

 

Naučte se surfovat v nádherné zátoce El Medana. Garantujeme zábavu, kvalifikovaného instruktora a speciální vybavení pro začátečníky i děti!

Doporučujeme 2 hodinovou lekci surfování, při které vám instruktor vysvětlí vše potřebné.  Přiveďte člena rodiny nebo kamaráda a zažijte tak spolu aktivní zábavné odpoledne. Nebojte se, že budete sedět na pláži a poslouchat teorii, 80% času ze surfové lekce je praktická část ve vodě.  Rádi byste se učili surfovat na Tenerife? Kontaktujte nás například vyplněním formuláře nebo rovnou na email info@tenerifesurf.cz.

Surfování s námi je zábava. Surfové lekce v českém jazyce po celý rok.

Surfove kurzy na Tenerife SURFOVÉ KURZY NA TENERIFE   

Surfing je populárním koníčkem a rok od roku přibývá nadšenců, kteří mu podřizují své cestování. Naštěstí pro nás ze střední Evropy, jsou tu Kanárské ostrovy, kde je surfová sezóna celý rok. Za pouhé 4,5 hodiny letu si tak můžeme kdykoliv doleťet za vlnami, aniž bychom opustili Evropu. Surfové kurzy na Tenerife jsou určené pro začínající nebo mírně pokročilé jezdce, kteří si chtějí surfování vyzkoušet, naučit se nebo se zase posunout o kousek dál. 

Jak nejlépe a nejjednodušeji si zorganizovat surfový výlet na Tenerife? Poslat nám email 🙂 

Vy si jen vyberete termín a zajistíte letenky (se kterými rádi poradíme). Podle termínu a počtu osob vám nabídneme ubytování. Po příjezdu se s vámi setkáme a domluvíme se na detailech. Surfový kurz probíhá s českým instruktorem, který je se studenty po celou dobu ve vodě. Nejefektivnější jsou lekce individuální a u nás je i tato varianta snadno dostupná. Cena za individuální surfový kurz je cena, kterou byste jinde zaplatilli při skupinovém kurzu.                                                                                                                 

SURFING TENERIFE

Lekce a půjčovna vybavení